Oferta haków holowniczych w naszym sklepie

W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele różnych haków holowniczych, do bardzo dużej ilości przeróżnych modeli od wielu marek. Potrzebujecie haka holowniczego do kompaktowego Audi A3, który pozwoli Wam na łatwy transport rowerów daleko za miasto, na łono natury – nie ma problemu. Waszym wymaganiem jest dobrej jakości hak holowniczy do dużego minivana od Mercedesa – modelu Viano? Taki też znajdziecie na naszym sklepie internetowym. Jeżeli planujecie zakup haka holowniczego – to zapraszamy Was do przeczytania tego wpisu.

Wyszukiwarka haków holowniczych

Chcecie szybko znaleźć hak holowniczy do swojego samochodu? Nie ma problemu! Na naszej stronie znajduje się wyszukiwarka haków holowniczych, można ją znaleźć na stronie głównej, bądź też na stronie sklepu. Wystarczy wybrać tylko markę, model oraz rocznik samochodu – a pokażą się Wam haki holownicze, które będą pasowały do tego modelu samochodu. Warto jest też się zapoznać z danymi technicznymi konkretnego haka holowniczego przed zakupem. A jeżeli potrzebujecie zadać jakieś pytanie – to zapraszamy do kontaktu – formularz kontaktowy oraz nasze dane można znaleźć na tej podstronie.

Montaż w zaufanym warsztacie

Chcecie skorzystać z usługi montażu, ale nie znacie żadnego zaufanego warsztatu? Dobrze trafiliście! Na tej stronie znajdziecie warsztaty, z którymi nasza firma współpracuje – są to sprawdzone warsztaty, w których można zamontować hak holowniczy, bez strachu o swój samochód.

Haki z kulą demontowaną automatycznie oraz z kulą przykręcaną śrubami

Nasz sklep oferuje 2 rodzaje haków holowniczych. Haki z kulą demontowaną automatycznie – droższy wariant – są dobrą opcją dla osób, które będą często demontować kulę z haka holowniczego, bo np. przepisy w kraju w którym mieszkają, lub do którego często jeżdżą zabraniają poruszania się samochodem który posiada hak holowniczy a niczego nie holuje. Z kolei haki holownicze z kulą przykręcaną śrubami są tańsza opcją – ale dobrą, jeżeli nie wyjeżdżacie z Polski oraz często coś holujecie.

Haki holownicze. Montaż haków holowniczych 6157-Suzuki-Ignis-2WD-od-2016r-300x270 Oferta haków holowniczych w naszym sklepie

2019-07-29T13:31:51+00:00