Montaż / Zamówienia

Montaż / Zamówienia2019-11-07T12:27:05+00:00

Firma Steel Car posiada ogromne doświadczenie w branży. Sprzedażą i montażem haków holowniczych zajmujemy się już od 2009 roku. Dzięki współpracy z producentem Galia obecnie posiadamy na stanie ponad 1000 szt. haków holowniczych do ponad 400 modeli aut. Oprócz tego proponujemy haki Westfalia i ich montaż na zamówienie klienta.

Proponujemy nie tylko sprzedaż, ale również profesjonalny montaż haków holowniczych Galia i Westfalia oraz instalacji elektrycznych. Nie stanowi dla nas problemu założenie haka zarówno do starszego auta, jak i do najnowszego modelu naszpikowanego nowoczesną elektroniką. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby montaż został wykonany prawidłowo i estetycznie. W ciągu dnia montujemy maksymalnie dwa haki holownicze, bez pośpiechu i dokładnie, mając na uwadze jak najlepszą jakość wykonywanej usługi.

Jak skorzystać z naszej pomocy? Wystarczy zadzwonić, zamówić hak lub umówić się na spotkanie. Na montaż należy umówić się telefonicznie na konkretny termin.

Zamówienia złożone do godziny 12.00 są dostarczane kurierem już na następny dzień roboczy. Pamiętaj, aby do zakupionego haka Galia lub Westfalia dobrać wiązkę elektryczną.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, który produkt wybrać, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Zapraszamy na stronę kontaktową.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 512 655 319

Co do godzin pracy, wszystko ustalamy indywidualnie – samochód można przyprowadzić nawet wczesnym rankiem i odebrać późnym wieczorem.
Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć wykonanych w trakcie i po montażu, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji i skorzystanie z naszej pomocy: