Haki holownicze w nowych samochodach

Haki holownicze z reguły kojarzą się nam ze starszymi samochodami. Na drogach faktycznie częściej spotykamy haki holownicze na starszych samochodach – jednak wcale nie są one rzadkością jeżeli chodzi o samochody nawet z rocznika 2019. W naszym sklepie internetowym można znaleźć modele haków holowniczych do tych właśnie samochodów. Standardowo, nawet jeżeli chodzi o nowsze modele pojazdów, oferujemy haki holownicze w dwóch różnych formach. Jedna, tańsza, ale nieco mniej wygodna wersja, czyli hak holowniczy z kulą przykręcaną śrubami. Oraz druga, hak holowniczy z kulą przykręcaną automatycznie. Czym dokładnie różnią się te wersje? O tym możecie przeczytać w innych artykułach, bo ten jest poświęcony hakom holowniczym które można zamontować w najnowszych samochodach. Dlaczego warto zamontować hak holowniczy w nowym samochodzie, i dlaczego jest to w stu procentach bezpieczne? To na ten temat będzie ten artykuł.

Hak holowniczy – nie oszpeci nowego samochodu

Wiele haków holowniczych rdzewieje kilka miesięcy po zakupie. Haki holownicze bez żadnej ochrony są szczególnie narażone na złe warunki atmosferyczne – czyli na przykład na opady śniegu bądź obfite opady deszczu. Z tego też powodu wiele osób nie kupuje haka holowniczego. Jednak kupując hak w naszym sklepie nie musicie martwić się o to że on zardzewieje, z jednego bardzo prostego powodu. Haki oferowane przez nasz sklep internetowy pokryte są specjalną warstwą ocynku, która gwarantuje nam, że nasz hak holowniczy nie zardzewieje.

Długa gwarancja

Haki które znajdziecie w naszym sklepie posiadają trzyletnią gwarancję, a w przypadku haków automatycznych, na system mocowania automatycznego udzielana jest gwarancja dożywotnia. To samo w sobie jest dowodem na jakość produktów sprzedawanych w naszym sklepie.

Wiązki elektryczne

Każdy hak holowniczy posiada w naszym sklepie online odpowiednio dobrane wiązki, które możecie znaleźć na karcie produktu. Dzięki temu wybór haka holowniczego jest bajecznie prosty. Jednak jeżeli nie jesteście pewni wyboru, i potrzebujecie pomocy – to zapraszamy do skontaktowania się z nami. Nasze dane kontaktowe znajdziecie na stronie kontakt.

Haki holownicze. Montaż haków holowniczych K0447-300x224 Haki holownicze w nowych samochodach

2019-11-13T12:13:35+00:00